KONST / Litografier / Färglitografi 15362020
nr 1536 2020
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 8/125. Färglitografi. Bladets mått: 70x90 cm, yttermått inklusive ram: 83x102 cm
Kondition: bladet löst i ramen
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:16:59
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
24 apr
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson